O predszkolu
Z życia grup

Przedszkole Święciechowa
Wakacje 2015! Nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa!

Wraz z rozpoczęciem wakacji Rzecznik Praw Dziecka zainaugurował nową kampanię społeczną – „Odwaga ratuje życie”. Akcja ma przypominać, że od podejmowanych decyzji może zależeć życie najbliższych oraz własne.

Pinik Rodzinny

Zapraszamy na piknik rodzinny, taki jak co roku, ale jednak inny. Wiele atrakcji planujemy i miłą atmosferę przewidujemy. Wystarczy kilka złotych w kieszeni i garnitur na dres zmienić, by na pikniku z rodziną się pobawić, a kłopoty w domu zostawić.

Dzień Dziecka

"Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że kochają " Michael Quoist.

Czas relaksu!

Po całym roku intensywnej pracy przyszedł czas na relaks w pełnym tego słowa znaczeniu.

26 Maj Dzień Matki.

Święta Wielkanocne

Święta, Święta Wielkanocne Jak wesoło, jak radośnie. Już słoneczko mocno grzeje Miły wiatr wokoło wieje. Rośnie trawa na trawniku Żółty żonkil w wazoniku. Na podwórku słychać dzieci Ach, jak dobrze, że już kwiecień. A w koszyczku, na święcone Jajka równo ułożone. Śliczne, pięknie malowane Różne wzory wymyślone. Jest baranek z chorągiewką Żółty kurczaczek ze wstążeczką. I barwinek jest zielony W świeże kwiatki ustrojony.