O predszkolu
Aktualności
Rekrutacja
Ogłoszenia
Z życia grup
Archiwum
Polecamy

Przedszkole Święciechowa
Wakacje 2015! Nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa!


Wraz z rozpoczęciem wakacji Rzecznik Praw Dziecka zainaugurował nową kampanię społeczną – „Odwaga ratuje życie”. Akcja ma przypominać, że od podejmowanych decyzji może zależeć życie najbliższych oraz własne.

line

Przedszkole Święciechowa
Pinik Rodzinny


Zapraszamy na piknik rodzinny, taki jak co roku, ale jednak inny. Wiele atrakcji planujemy i miłą atmosferę przewidujemy. Wystarczy kilka złotych w kieszeni i garnitur na dres zmienić, by na pikniku z rodziną się pobawić, a kłopoty w domu zostawić.

line

Przedszkole Święciechowa
Dzień Dziecka


"Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że kochają " Michael Quoist.

line

Przedszkole Święciechowa
Czas relaksu!


Po całym roku intensywnej pracy przyszedł czas na relaks w pełnym tego słowa znaczeniu.

line

Przedszkole Święciechowa
26 Maj Dzień Matki.


line

Przedszkole Święciechowa
Święta Wielkanocne


Święta, Święta Wielkanocne Jak wesoło, jak radośnie. Już słoneczko mocno grzeje Miły wiatr wokoło wieje. Rośnie trawa na trawniku Żółty żonkil w wazoniku. Na podwórku słychać dzieci Ach, jak dobrze, że już kwiecień. A w koszyczku, na święcone Jajka równo ułożone. Śliczne, pięknie malowane Różne wzory wymyślone. Jest baranek z chorągiewką Żółty kurczaczek ze wstążeczką. I barwinek jest zielony W świeże kwiatki ustrojony.

line


 Poprzednie >>